slide-1
slide-1

Современный интерьер, как правило, отличается своей лаконичностью, строгостью, кроме этого, в нем зачастую преобладают элементы минимализма.

Читать далее

slide-2
slide-2

Ежедневно в мире появляется масса новых и интересных технологий, конструкций и прочих новинок. Но при этом каждый из нас обращает внимание на, те или иные...

Читать далее

slide-3
slide-3

Даже исключительно простое помещение можно обновить, используя простые и незамысловатые средства. Иного усилий не потребуется, а интерьер, при этом, преобразится.

Читать далее

slide-4
slide-4

Интерьер в настоящее время не обязательно должен придерживаться каких-то традиционных решений и ничего более.

Читать далее

slide-5
slide-5

Для того чтобы создать отличный, стильный интерьер, необязательно выбрасывать бешеные деньги на ремонт. Достаточно придерживаться простых советов.

Читать далее

slide-6
slide-6

Первое, что мы видим, приходя в чей-нибудь дом – это, конечно же, прихожая. И чтобы первое впечатление было исключительно приятным...

Читать далее

slide-7
slide-7

Гостиная – это одно из тех помещений, где люди проводят крайне много времени. Поэтому хочется, чтобы она была и удобна, и визуально привлекательна.

Читать далее

slide-8
slide-8

Гостиная – то место, что по праву заслуживает быть красивым и презентабельным. Поэтому не помешает привнести в неё дополнительной эстетики.

Читать далее

slide-9
slide-9

Имена многих дизайнеров известны во всем мире, они создали много красивых и оригинальных вещей.

Читать далее

slide-10
slide-10

Когда мы подбирает предметы интерьера, мы не задумываемся о том, кто работал над созданием таких красивых и нужных вещей.

Читать далее

Даже исключительно простое помещение можно обновить, используя простые и незамысловатые средства. Иного усилий...
Интерьер в настоящее время не обязательно должен придерживаться каких-то традиционных решений и ничего более....
Стиль, именуемый Hollywood Regency, может и не является новым, но свежо выглядит и в наши дни, да и популярнос...

Продаємо житло самостійно: корисні поради

Часто українці з різних причин стикаються з питанням продажу власного житла. При цьому всім хочеться, щоб угода пройшла вигідно та не затягнулася на тривалий час. Тому багато хто звертається за допомогою до фахівців. Але наскільки виправдані дорогі послуги ріелтора? В реальності дотримуючись простих правил продажу нерухомості від послуг професіоналів можна відмовитися, заощадивши 4% від вартості квартири.

Переваги продажу квартири без посередника

Основною перевагою самостійного продажу житлоплощі можна назвати економію кількох тисяч доларів. А якщо виникнуть будь-які труднощі в юридичному плані завжди можна звернутися до юриста за консультацією. А зекономлені гроші завжди можна витратити на більш приємні речі ніж оплату послуг ріелтора.

Часто обіцянки посередників що вони допоможуть прискорити процес продажів та отримати більше грошей залишаються лише обіцянками. Насправді, що при самостійності пошуку, що за допомогою фахівця ви в підсумку зіткнетеся з одними та тими ж покупцями. При цьому проводячи операцію самостійно, продавець знаходиться в більш вигідному становищі, адже покупці також не хочуть платити ріелторам та насамперед шукають житло від власника.

Розставляємо пріоритети

Перший крок успішних продажів нерухомості – постановка цілей. Це дозволить визначитися з термінами, вартістю та іншими нюансами.

Кожна людина ставить перед собою індивідуальну задачу продаючи власне житло. У більшості випадків це пов'язано:

 • з розширенням житлоплощі сім'ями, де планується поява дитини;
 • купівлею нової квартири менших розмірів людьми похилого віку;
 • з переїздом в інше місто або район;
 • переїздом в приватний заміський будинок;
 • нестачею фінансових коштів на розв'язання проблем, що не терплять зволікання;
 • для отримання прибутку з метою подальших інвестицій.

Для термінового продажу нерухомості варто значно поступитися в ціні. Якщо ж потрібен максимальний прибуток, то доведеться запастися терпінням.

План продажу нерухомого майна

Щоб продати квартиру вигідно потрібно пройти кілька етапів. При цьому частина з них буде безпечною, а деякі таять певні ризики втрати частини грошей від продажу нерухомості.

До безпечних етапів угоди варто віднести:

 • визначення вартості нерухомості на ринку;
 • підготовка та розміщення реклами в засобах масової інформації;
 • показ житлоплощі потенційним покупцям.

Серед небезпечних етапів угоди варто виділити:

 • складання попереднього договору та отримання авансу;
 • підготовка документації на нерухомість;
 • висновок підсумкової угоди та отримання грошей.

Сьогодні вся нерухомість Львова зібрана на DOM.RIA. Тут завжди тільки актуальна та перевірена інформація що дозволяє DOM.RIA бути 1 серед сайтів в Україні, які працюють у сфері нерухомого майна. Для безпеки українців була запущена програма перевірених оголошень. Це об'єкти вивченням яких займався інспектор. Він уважно вивчає документи на житло та фотографує приміщення панорамною камерою.

Визначаємося з ціноутворенням на ринку

Незалежно від цілей продажу нерухомості потрібно враховувати середні показники ціни по ринку. Від цього залежить не тільки розмір прибутку, а й швидкість здійснення угоди. При цьому на ринкову вартість впливає споживчий попит. Тому якість ремонту та інші фактори не сильно впливають на вартість. Вона в першу чергу залежить від стану справ на ринку нерухомості.

Злегка занизивши вартість можна розраховувати, що житло куплять швидко та без торгу. У випадку з завищеною вартістю першого клієнта можна чекати кілька років. Оптимальним варіантом стане середня ціна по ринку. Також непогано діє поетапне зниження ціни на кілька сотень доларів кожні 2-3 тижні.

Продаж житлової нерухомості без послуг посередників – завдання з якою впорається кожен адекватний власник квартири. Головне чітко розуміти, що ви очікуєте від угоди та оцінити свої сили та вартість житла. А з рекламою та залученням покупців проблем не буде завдяки спеціалізованим сайтам в мережі.

Реклама квартири – успіх угоди

Розставивши пріоритети та оцінивши власні можливості можна переходити до етапу реклами нерухомості. Рекламна компанія може проходити одним з наступних шляхів:

 1. Розклеювання рекламних оголошень на зупинках громадського транспорту та перед під'їздами. Цей спосіб може дати позитивний результат в разі розклеювання понад 1000 оголошень в місцях масового скупчення потенційних покупців.
 2. Подача оголошення в місцеву газету. Попри те що такий спосіб поступово втрачає популярність часто він дає непогані результати.
 3. Оповіщення про майбутню угоду родичів та колег по роботі. Часто в близькому оточенні може опинитися людина, яка хоче поліпшити житлове питання.
 4. Розміщення плаката з написом про продаж на склі власної квартири. У разі везіння ваше оголошення може помітити простий перехожий, який шукає квартиру в цьому ж районі.

Як видно продаж нерухомості без залучення ріелторів цілком можлива. Звичайно, це може зайняти багато часу та сил, але результат того вартий.

Выбор дизайнера интерьера – примерно тоже самое, что и выбирать врача. В зависимости от объекта над которым работаете, вы проведете с этим человеком не один месяц или даже год. Дизайнер узнает о вас практически все, начиная от места работы, и...
Спокойная грациозность ренессанса легла в основу формирования веницианского стиля интерьера. Последующие наслоения культур и эпох создали особый торжественный стиль, который отличается богатством и роскошью. Для дизайна используются только качественн...
Мойка – важнейший атрибут кухонного интерьера. Без нее комфорт просто невозможен! Она должна быть удобной, практичной, надежной и обладать привлекательными внешними данными, чтобы и хозяйке, и гостям было приятно на нее взглянуть. И грязную пос...
С наступлением первых осенних заморозков мы все чаще начинаем задумываться над тем, как бы нам сэкономить на отоплении и не замерзнуть зимой. Конечно, растущие цены на газ, суровые климатические условия все чаще толкают нас на мысли об утеплении фаса...
Сегодня вниманию потребителей в мегаполисах представлены сотни, если даже не тысячи магазинов отделочных материалов, где можно выбрать все, что душе угодно. Но технологии не стоят на месте, ведь часто покупатели не имеют времени, чтобы объехать весь...