slide-1
slide-1

Современный интерьер, как правило, отличается своей лаконичностью, строгостью, кроме этого, в нем зачастую преобладают элементы минимализма.

Читать далее

slide-2
slide-2

Ежедневно в мире появляется масса новых и интересных технологий, конструкций и прочих новинок. Но при этом каждый из нас обращает внимание на, те или иные...

Читать далее

slide-3
slide-3

Даже исключительно простое помещение можно обновить, используя простые и незамысловатые средства. Иного усилий не потребуется, а интерьер, при этом, преобразится.

Читать далее

slide-4
slide-4

Интерьер в настоящее время не обязательно должен придерживаться каких-то традиционных решений и ничего более.

Читать далее

slide-5
slide-5

Для того чтобы создать отличный, стильный интерьер, необязательно выбрасывать бешеные деньги на ремонт. Достаточно придерживаться простых советов.

Читать далее

slide-6
slide-6

Первое, что мы видим, приходя в чей-нибудь дом – это, конечно же, прихожая. И чтобы первое впечатление было исключительно приятным...

Читать далее

slide-7
slide-7

Гостиная – это одно из тех помещений, где люди проводят крайне много времени. Поэтому хочется, чтобы она была и удобна, и визуально привлекательна.

Читать далее

slide-8
slide-8

Гостиная – то место, что по праву заслуживает быть красивым и презентабельным. Поэтому не помешает привнести в неё дополнительной эстетики.

Читать далее

slide-9
slide-9

Имена многих дизайнеров известны во всем мире, они создали много красивых и оригинальных вещей.

Читать далее

slide-10
slide-10

Когда мы подбирает предметы интерьера, мы не задумываемся о том, кто работал над созданием таких красивых и нужных вещей.

Читать далее

Даже исключительно простое помещение можно обновить, используя простые и незамысловатые средства. Иного усилий...
Интерьер в настоящее время не обязательно должен придерживаться каких-то традиционных решений и ничего более....
Стиль, именуемый Hollywood Regency, может и не является новым, но свежо выглядит и в наши дни, да и популярнос...

Як швидко та вигідно продати гараж у Львові?

Попри те що кількість автотранспорту в Україні щорічно зростає, що автоматично призводить до популярності гаражів, терміновий продаж даного типу нерухомості вимагає певних знань. Навіть власнику кращого гаражного боксу доведеться потрудитися, щоб переконати в цьому покупця. Крім цього, перед спродажем потрібно провести своєрідну рекламну кампанію, підготувати приміщення та документи на нього. Та тільки чітко розуміючи всі особливості угоди можна розраховувати на успіх.

Основні правила швидкого продажу гаража

Звичайно, позбавитися від більшості проблем можна довіривши всі роботи ріелтору. Завдяки цьому ви заощадите час, нерви та сили. Однак отримати максимальний прибуток не вдасться, адже доведеться оплачувати послуги посередників. Тому краще спробувати все зробити самостійна. Однак незалежно від обраного варіанту належить дотримати наступні умови:

 • провести попередню підготовку об'єкта для візиту майбутніх покупців, просто прибравши непотрібні речі;
 • підготувати всю наявну документацію;
 • грамотна написати оголошення, вказавши в тексті важливі технічні характеристики будови;
 • не забути залишити можливість покупцям торгуватися;
 • продумати, кому довірити офіційне оформлення угоди відповідно до чинного законодавства.

Що впливає на вартість будови?

Від грамотного визначення ціни об'єкта у Львові залежить, наскільки швидко почнуть надходити дзвінки перших потенційних покупців. Зазвичай відхилення від середньої вартості гаража призводять або до фінансових втрат, або до тривалого очікування першого клієнта. Для адекватної оцінки вартості нерухомості фахівці радять враховувати наступні фактори:

 • розміщення об'єкта в залежності від міського району;
 • технічний стан гаражного боксу;
 • розміри та інші особливості будови.

Також важливо враховувати, що в залежності від району розміщення об'єкта змінюється вартість. Так в популярних мікрорайонах ціна буде в рази більше. Тільки з огляду на всі фактори, що впливають на вартість та швидкість продажу гаражного боксу, можна отримати відчутний прибуток в мінімальні терміни.

Передпродажна підготовка об'єкту

Пам'ятайте, що зацікавити покупця гаражем зі стінами що розтріскуються та дахом що протікає не вийде. У підготовці будови до продажу має важливість будь-яка дрібниця, починаючи відсутністю бруду та закінчуючи якістю матеріалів, використовуваних в будівництві. Позитивно на вартість впливає оглядова яма та зручні полиці для зберігання інструментів.

Потенційним покупцям краще показувати чистий та доглянутий гараж без мотлоху, який накопичився за роки його експлуатації. Також постарайтеся змастити всі завіси, петлі та інші механізми, які видають неприємний звук при роботі. Обов'язково позбудьтеся від іржі та цвілі, якщо така є. Загалом, зробіть все, щоб гараж сподобався покупцям. Це не тільки підштовхне людину швидше здійснити операцію, а й сприятливо позначиться на підсумковій ціні.

Робота над рекламним оголошенням

Грамотна складене оголошення – це не просто текст без помилок. Воно повинно містити детальну технічну інформацію про гаражний бокс та барвисті фотографії з різних ракурсів. Описувати будову потрібно з позитивного боку, але не прикрашати переваг що не існують. Це дозволить чесно розповісти про свій товар при цьому, даючи зрозуміти потенційному покупцеві, що представлений варіант досить непоганий.

Додатково вкажіть в оголошенні наступну інформацію:

 • рік зведення та стан будівлі;
 • матеріал, який використовується при будівництві гаражного боксу;
 • інформацію про ділянку землі під гаражем, а зокрема є вона приватизованої чи ні.

Підготувавши оголошення, помістіть його на сайті DOM.RIA, тому що тільки тут працює програма перевірених гаражів доступна кожному українцю. Завдяки цьому продати гараж у Львові можна вигідно та безпечна. Досить замовити перевірку об'єкта інспектором сайту. Він особисто вивчить нерухомість та зафіксує її стан панорамною камерою. DOM.RIA №1 серед конкурентів на ринку житлової та нежитлової нерухомості.

Особливості земельної ділянки під гаражем

Як не дивно, але від ділянки, на якій розташований об'єкт у Львові, залежать етапи оформлення майбутньої угоди. Сьогодні під будівництво гаража може виділятися один з трьох типів земельних ділянок:

 • територія, прилегла до житлової будівлі;
 • ділянка, виділена під особисте підсобне господарство або житлове будівництво;
 • кооперативна земля, що належить гаражному товариству.

Відповідно до конкретної ситуації необхідно зібрати певний пакет документації. Швидше та простіше продавати гаражі на приватизованій ділянці. Однак перш, ніж приступати до збору необхідних документів, важливо подбати про залучення потенційних покупців. Також необхідно провести передпродажну підготовку, від якої залежить успіх угоди.

Офіційна сторона угоди

Ще одним важливим етапом продажу гаража у Львові є підготовка всієї супутньої документації. При цьому готувати документи потрібно завчасно, щоб потенційному покупцеві не довелося чекати, поки будуть улагоджені юридичні питання. Тільки пройшовши всі складні етапи продажу гаража можна розраховувати на успішне завершення угоди.

Зараз на сайті fullhouse.lviv.ua кожен житель Львова може замовити недорогий ремонт офісу чи квартири за власним проектом. Всі роботи виконуються фахівцями з досвідом роботи. Використовуються екологічно безпечні матеріали, а якість робіт доводиться г...
С течением времени возникает необходимость в проведении ремонта. Причем, совершенно неважно, о помещении какого типа идет речь. Будь это жилая квартира, торговая точка, промышленный объект, заведение общественного питания или что-то другое. Человеку...
Классическая каминная топка, работающая на основании твердого топлива, дает хороший обогрев. Но ее недостаточно для отопления всего дома. Если печь устанавливается в качестве основного источника тепла, стоит рассмотреть возможность покупки конструкци...
Человек приходя с работы хочет тишины и покоя , а не слушать любимую музыку соседей или вникать в их проблемы. К сожалению стены всех домов не идеальны, но наиболее вызывают нарекания панельные и блочные дома. И вот когда нервы на исходе хозяин кварт...
Все уже давно знают и убедились, что именно кухня является любимым местом в доме для всех членов семьи. Именно поэтому ее обустройству необходимо уделить особое внимание. Таким образом, кухонная мебель обязательно должна обладать такими качествами ка...